İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Personel Listesi
YÖNETİM
Adı Soyadı
Görevi
Telefon
E-Posta
Ali GÜLER
Daire  Başkan V.
202 23 00
Çiğdem ÖZÜDOĞRU
Daire Başkanı Sekreteri
202 23 00 - 202 23 01
Faks: 215 20 31
Atilla GÜLŞAHİN
Şube Müdürü
202 23 34
Ahmet AYDIN
Ulaştırma Şube Müd.
202 24 18
       
Murat SÜLÜŞOĞLU
Kor.ve Güv.Müd.V.
202 23 95
Ekin KUT
EBYS Koordinatör V.
202 26 83
Günal DOĞAN
Şube Müdürü
202 23 63
Murat TÜZE
Ayniyat Saymanı
202  23 19
Murat TEK
Teknik Hizmetler Şefi
202  23 30
Personel Listesi
Atilla GÜLŞAHİN
Şube Müdürü

Taşınmaz Yönetim Bürosu
Samiye AKYÜZ
V.H.K.İ.
202 26 27
Cengizhan ALTER
Tekniker
202 23 35
Şenay COŞKUN
Bilgisayar İşletmeni
202 26 27
Kevser ERDEM
V.H.K.İ
202 22 48
Semih YILMAZ Memur 202 23 33 semih.yilmaz@gazi.edu.tr
Ayniyat - Taşınır Kayıt Kontrol Birimi
Burhan ÇAKIR
Taşınır Kontrol Görevlisi
202 23 28
Muharrem ÇAVUŞ
Bilgisayar İşletmeni
202 23 29
Ali UYGUN
Bilgisayar İşletmeni
202 23 87
Üner KOÇAK
V.H.K.İ.
202 23 31
Ramazan BOYRAZ
V.H.K.İ.
202 23 26
Akif KOÇOĞLU
Memur
202 23 69
Turgay BULUT
Bekçi
202 39 57
Maaş Tahakkuk Bürosu
Zekeriya ÖCAL
Bilgisayar İşletmeni
202 23 11
Mehmet İŞLER
Bilgisayar İşletmeni
202 23 10
Kezban ALKUL
V.H.K.İ.
202 23 12
Arşiv Birimi
Ali KÜTÜK
Bilgisayar İşletmeni
202 23 43
Ercan YAYLA
Hizmetli
202 23 16
Murat TÜZE
Ayniyat Saymanı
Bütçe-Tahhakkuk Birimi
Fatma DEMİREZ
Bilgisayar İşletmeni
202 23 20
Hafize MUSAL MAYDA
V.H.K.İ.
202 23 42
Meliha ÇINAR Bilgisayar İşletmeni 202 23 75 meliha.cinar@gazi.edu.tr
Satın Alma Şube Müdürü V.
Nihat BALCILAR
Satınalma-Doğrudan Temin Birimi
Yavuz ORHAN
Şef
202 23 40
Serap ÜNAL
Bilgisayar İşletmeni
202 38 52
Erkan KARABIYIK
V.H.K.İ.
202 23 22
Hasan BAŞIBÖLÜKOĞLU
Memur
202 26 63
Özlem ARSLANER
Bilgisayar İşletmeni
202 23 41
Yüksel USLU Memur 202 38 50 yuksel.uslu@gazi.edu.tr
İhale Birimi
Selçuk ÖZMEN
Bilgisayar İşletmeni
202 23 36
Ersin ALTINTAŞ
Memur
202 23 68
Murat SÜLÜŞOĞLU
Koruma ve Güvenlik Müdürü
Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü
Erkan KAYA
Bilgisayar İşletmeni
202 23 24
Mehmet GÖKŞEN
Hizmetli
202 20 56
Ferhat EROĞLU Güvenlik Firması Müdürü 202 23 96-99  
Günal DOĞAN
Şube Müdürü
Genel Evrak Birimi
Ramazan YILDIRIM
Bilgisayar İşletmeni
202 23 64
Aslan Menderes İBAR
Bilgisayar İşletmeni
202 23 66
Cihat YÜKSEL
Memur
202 23 65
İdris SAYILI
Hizmetli
202 23 62
 
Yılmaz KORKMAZ
Hizmetli
202 23 65
 
Selda TÜZE
Sözleşmeli
202 23 85
 
Türkan PARLAK
Bilgisayar İşletmeni
202 23 65
Ekin KUT
EBYS Koordinatör V.
Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) Koordinatörlüğü
EBYS ve Elektronik İmza Destek Birimi
                                  EBYS Destek Birimi Telefon Numaraları: 202 26 83 - 202 26 84 - 202 26 89
Elektronik İmza Destek Birimi Telefon Numaraları: 202 26 92 - 202 26 93
Ayşegül YETİM
Bilgisayar İşletmeni
202 26 83 - 84 - 89
Betül ERSÖZ
Bilgisayar İşletmeni
202 26 83-84-89
Sema TAMER
Programcı
202 26 83-84-89
Asuman KARAARSLAN
Bilgisayar İşletmeni
202 26 92 - 93
Ahmet AYDIN
Şube Müdürü
Ulaştırma Birimi
Ahmet AYDIN
Şube Müdürü
202 24 18
Selahattin GÜL                 Baş Şoför 202 23 93
Murat TEK
Şef
Teknik Hizmetler Birimi
Murat TEK
Şef
202 23 30
Mehmet YANAR Mobilya  202 39 84  
Aydın ÜNSAL Mobilya  202 39 85  
Ahmet BİÇER Elektrik  202 39 88  
Yamin ÇETİN Elektrik  202 39 89  
Hüseyin SARIKAYA Elektrik  202 39 90  
ERGÜL ÇIRAK Elektrik     
Münir KILIÇARSLAN Su-Tesisat  202 39 86  
Ali AKSU Su-Tesisat  202 39 87  
Volkan ÖZDEMİROĞLU Su-Tesisat     
Mustafa KARATAŞ Kazan Dairesi 202 25 79  
Ömer ŞAHİN Boya  202 39 94  
Cuma YILDIRIM Boya     
Yunus AYDIN Bahçe-Bakım Onarım 202 25 87  
Ali İĞDE Bahçe-Bakım Onarım    
Faik ULUSOY Bahçe-Bakım Onarım    
Çetin AYKUL Bahçe-Bakım Onarım    
Mustafa DEMİR Bahçe-Bakım Onarım    
Sedat ZEHİR Bahçe-Bakım Onarım